جستجو
Generic filters
آشنایی با کدهای مخفی گوشی سامسونگ4

ممکن است در ابتدا گمان کنید که کدهای مخفی گوشی سامسونگ برای هک کردن گوشی هستند؛ اما در واقع از آن ها می توان در عیب یابی و رفع چندین مشکل فنی دیگر نیز استفاده کرد. کدهای مخفی گوشی سامسونگ شامل کاراکترهای عددی هستند. این کدها کاملا منحصر به فرد و خاص تولید کنندگان است.

کدهای مخفی گوشی سامسونگ تنها برای دستگاه های مخصوص آن کارایی دارد و برای دیگر برند ها قابل استفاده نیست. به یاد داشته باشید که استفاده از کد اشتباه در دیگر گوشی ها می تواند به گوشی آسیب برساند. از این رو در این مقاله می خواهیم شما را با کدهای مخفی گوشی سامسونگ آشنا کنیم.

چرا به کدهای مخفی گوشی نیاز داریم؟

اگر کاربر گوشی هوشمند یا تعمیرکار موبایل هستید باید بدانید که این کدها بسیار برای شما کارآمد هستند. امروزه این کدهای مخفی دیگر مخفی نیستند زیرا به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار گرفته است اما با این حال بسیاری از کاربران هنوز اطلاعات زیادی را درمورد این کدهای مخفی ندارند.

در واقع استفاده از این کدها به شما کمک می کند تا بدون مراجعه به مراکز ارائه کننده ی خدمات موبایل، بعضی از مشکلات وارده به گوشی خود را تصحیح کنید.

در جدول زیر، کد مخفی و توضیحات مربوط به هر کد را می توانید ببینید.

این نکته را به یاد داشته باشید که این کدها فقط برای گوشی های سامسونگ فعال می باشد و استفاده از آن در دیگر گوشی ها می تواند دستور مخربی را به گوشی بدهد.

جدول کدهای مخفی سامسونگ1

جدول کدهای مخفی سامسونگ2

جدول کدهای مخفی سامسونگ3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *