آموزش روت کردن سامسونگ با یک کلیک با استفاده از Kingo Root
امتیاز شما

آموزش روت کردن سامسونگ با یک کلید با استفاده از Kingo Root

ابتدا KingoRoot.apk رانصب کنید . با استفاده از این برنامه گوشی شما می تواند بدون نیاز به کامپیوتر روت شود.

  • در منوی تنظیمات unknown Sources را فعال کنید. مراحل فعال سازی : Settings<Security<Unknown Sources
  • زمانی که دانلود به پایان رسید، Kingo Root را نصب و اجرا کنید.
  • دکمه ی One Click Root را پس از مشاهده فشار دهید.
  • تا مشاهده ی نتیجه منتظر بمانید.
  • بهتر است در صورتی که روت با شیوه های مختلف روت کردن صورت نگرفت، بیش از یک بار امتحان کنید.
  • در صورتی که پس از چند مرتبه امتحان کردن روت انجام شد، به Kingo Root Android (ورژن کامپیوتر) که در رتبه ی بالاتری قرار دارد مراجعه کنید.

حالا

۱.گوشی سامسونگ و کابل USB  را آماده کنید.

۲.Kingo Root Android را رایگان دانلود و نصب کرده و روی کامپیوتر اجرا کنید.پس از آن که دانلود به پایان رسید ورژن کامپیوتر Kingo Root Android را نصب و اجرا کنید.

گوشی سامسونگ خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنیدتا زمانی که فرآیند روت به پایان برسد هرگز کابل را لمس یا جدا نکنید.

۴.اگر پیش از این درایور نرم افزار را روی کامپیوتر خود نصب کرده اید به مرحله ی بعد بروید. پس از اتصال به کامپیوتر Kingo Android Root به صورت خودکار درایور را بر روی گوشی شما بررسی کرده و در صورتی که روی کامپیوتر نصب نشده باشد آن را برای شما دانلود و نصب خواهد کرد. هنگامی که نصب درایور به پایان رسید، برنامه با گوشی شما ارتباط برقرار می کند.

۵. (در صورتی که پیش از این USB Debbuging Mode را فعال کرده اید به مرحله بعد بروید) اکنون به صورت دستی با دنبال کردن دستورالعمل های Kingo Android Roit که بر اساس ورژن اندروید شما می باشد،USB Debugging را بر روی گوشی خود فعال کنید.هنگامی که فعال شد،نام مدل دستگاه و وضعیت روت همراه با Root Notification و یک دکمه ی Root روی نرم افزار ظاهر می شود.

 

اگر که پیش از این USB Debbuging Mode را فعال کرده اید به مرحله بعد بروید) اکنون به صورت دستی با دنبال کردن دستورالعمل های Kingo Android Roit که بر اساس ورژن اندروید شما می باشد،USB Debugging را بر روی گوشی خود فعال کنید.هنگامی که فعال شد،نام مدل دستگاه و وضعیت روت همراه با Root Notification و یک دکمه ی Root روی نرم افزار ظاهر می شود.

  1. چند دقیقه زمان می برد که این فرآیند به پایان برسد. در این لحظه برخی از شرایط از قبیل اتصال،شبکه،مدل های گوشی و …تغییر می یابند. در صورتی که فرآیند روت قدری طول میکشد.

۷٫اگر فرایند روت با موفقیت انجام شد ، که در بیشتر موارد هم این گونه است، Kingo Root پیغامی مبنی بر این که روت با موفقیت صورت گرفته است برای شما ارسال می کند.