جستجو
Generic filters

دوره های آموزش تعمیرات موبایل

سخت-افزار-ایفون
نرم-افزار-گوشی-موبایل
سخت-افزار-اندروید

دوره های آموزش تعمیرات موبایل - مجموعه آسان جی اس ام با دو آموزشگاه فعال در مرکز شهر تهران در زمینه تعمیرات گوشی های موبایل به فعالیت می‌پردازد. این مجموعه با بیش از 19 سال سابقه در صنف گوشی موبایل، بنا بر نیاز جامعه و در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تعمیرات گوشی های موبایل، مرکز آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آسان جی اس ام را زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور راه‌اندازی کرد تا با آموزش مهارت تعمیرات گوشی های موبایل در سه دوره تخصصی سخت افزار ایفون، سخت افزار اندروید و نرم افزار و پشتیبانی از کارآموزان به مدت یک سال و به صورت کاملا رایگان، بستر اشتغال منابع انسانی کارآزموده و آگاه به تحولات بازار را فراهم نماید.

//asangsm.com/wp-content/uploads/2021/09/کارگاه.png
اساتید-مجرب
//asangsm.com/wp-content/uploads/2021/09/پشتیبانی-یکساله.png
خوابگاه

دوره های خصوصی تخصصی و فوق تخصصی به صورت کلاس های تا حداکثر 4 نفر با سرفصل های دوره اندروید، ایفون و نرم افزار برگزار می شود. جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات مربوط به دوره‌های خصوصی با شماره 02166704429 تماس حاصل نمایید.

کارآموزان پس از اتمام دوره ها، علاوه بر دریافت گواهی نامه پایان دوره از مرکز آموزش آسان جی اس ام، در صورت تمایل از سوی آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای برای شرکت در آزمون مربوطه معرفی می شوند.