گروه آسان جي اس ام تمام تلاش خود را بر پايه و اساس رضايت شما عزيزان بنانهاده، به همين دليل شما مي‌توانيد جهت رفع نيازهاي خود قبل از خريد با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد تا بهترين پيشنهاد‌ها را براي خريد کامل مطابق نيازهايتان انجام دهيد.

 

گروه آسان جی اس ام جز معدود فروشگاه های اینترنتی می باشد که دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همانطور که میدانید در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

 

مزایای خرید و ثبت سفارش بصورت آنلاین

  • صرفه جویی در زمان

این امکان برای کاربران فراهم می شود که تنها با چند کلیک تمام نیاز های خود را خریداری کنند و این امر تا حد زیادی در زمان صرفه جویی می کند.

  • صرفه جویی در سوخت

 بازار صنایع سوختی هر روزه با افزایش و کاهش هزینه های سوخت در جدال هستند. یکی از مزایای آنلاین این است که افراد دیگر برای خرید نیاز به وسایل نقلیه ندارند در نتیجه هزینه ای برای سوخت پرداخت نخواهند کرد.

  • صرفه جویی در انرژی

 گاها خرید نیاز به زمان زیادی دارد و به همین دلیل ممکن است خسته کننده باشد. بدتر از این زمانی است که محصول مورد نظر شما در بازار موجود نباشد وبسایت آسان جی اس ام این مشکل را نیز برطرف کرده است. در خرید اینترنتی لازم نیست شما انرژی پر ارزشتان را هنگام خرید صرف کنید.

  • مقایسه قیمت ها

 یکی از مزیت های دیگر امکان مقایسه است. در واقع این یک نوآوری پیشرفته است که اجازه می دهد تا به راحتی برند ها و قیمت ها را تنها با چند کلیک بررسی و مقایسه کنید.

  • دسترسی ۲۴ ساعته

 فروشگاه اینترنتی امکان خرید را در طول ۲۴ ساعت روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال فراهم می کند. در حالی که به ندرت می توانید فروشگاهی را پیدا کنید که ۲۴ ساعته در طول تمام هفته باز باشد.وبسایت آسان جی اس ام امکان را فراهم کرده و به خریدار اجازه می دهد تا به صورت آزاده در هر زمان که می خواهد به خرید بپردازد.

  • جستجوی آسان کالا

وبسایت ما با در نظر گرفتن راحتی کار شما کاربران عزیز تمامی راه های جستجوی سریع و زودتر به نتیجه رسیدن شما عزیزان را تا حد ممکن در نظر گرفته است. شما میتوانید برای راحت تر شدن کار محصولات و کالاهای خود را در کادر بالا جستجو نمائید